top of page
BURG spinlock510 şifreli kilit, mobilya kilidi, dolap kilidi, soyunma dolabı kilidi

Spinlock510

Metal ve ahşap mobilyalarda kullanıma uygun olan sPinlock510, 9.999 farklı şifreye ve şifre unutulması durumlarında kilidin yeniden açılmasını sağlayacak master anahtar opsiyonuna sahiptir. 

BURG Spinlock200 Dolap Kilidi, şifreli kilit, mobilya kilidi, dolap kilidi, soyunma dolabı kilidi

Spinlock200

Ahşap ve metal mobilyalara uygun olarak tasarlanan sPinLock 200 şifreli kilit, özgür şifreleme için 4 adet şifreleme tekeri bulundurur. Haricen, master anahtar ile şifre bulma özelliği barındırır. ses yalıtımı ilk dinleyerek şifre bulmaların önüne geçer. 

BURG Spinlock410 Mobilya Kilidi,şifreli kilit, mobilya kilidi, dolap kilidi, soyunma dolabı kilidi

Spinlock410

Ahşap ve metal mobilyalara uyumlu olan sPinLock 410, anahtarsız kullanımı ile kolaylık sunar. Ayrıca master anahtar girişi ile şifrenin unutulması durumlarında çözüm sunar. Master anahtar ile kilit dilinden ayrılma özelliğine sahiptir.

BURG Spinlock420  Şifreli Dolap Kilidi,şifreli kilit, mobilya kilidi, dolap kilidi, soyunma dolabı kilidi

Spinlock420

Ahşap ve metal mobilyalara uyumlu olan sPinLock 420, 4 adet numaralı silindiri ile şifre seçiminde özgürlük sağlar ayrıca master anahtar girişi ile şifrenin unutulması durumlarında çözüm sunar.

BURG Lever575 Şifreli Asma Kilit

Lever575 Asma Kilit

Lever 575 dayanıklı asma kilit, obje hamillerinin yalnız veya birbirine kilitlenmesi için uygundur. Genellikle çantalar, valizler, kapılar ve uygun üretilmiş dolap kapılarında kullanılır.

bottom of page