top of page
Burg Twinpad Elektronik Kilit, RFID Kartlı Kilit, Dolap Kilidi, Mobilya Kilidi, Elektronik Şifreli Kilit

Twinpad

RFID kart teknolojisi veya  şifre ile kullanım özelliği sayesinde tercihe göre kullanım avantajı sunar. USB güç kaynağı girişi sayesinde pil bitse bile kilitli kalmaz. 

Burg Combipad Elektronik Kilit

Combipad

Dünyada 1 milyondan fazla kullanılan Combipad, tamamen zamak gövde ve kasası sayesinde yanmaz, paslanmaz ve kırılmaz. Çeşitli modları ile üst düzey güvenlik sunar. 

Burg Corona Elektronik Kapak Kilidi

Corona

RFID kart ile çalışan Corona, ihtiyaca uygun ayarlanabilir çeşitli modlara sahiptir. Uzaktan kontrol opsiyonu ile sistem üzerinden killitlenebilir, kullanım raporlarına ulaşılabilir, pil durumu kontrol edilebilir gibi bir çok özelliğe sahiptir. 

BURG Intro.Code Elektronik Şifreli Kilit

Intro Code

Şık ve ergonomik tasarımı ile Intro.Code, çoklu ve özel kullanıcı modlarına sahiptir. Dış üniteden pil değişimi ve micro-USB girişi ile pil bitmesi durumunda acil şarj imkanı sunar. Sahte pin ile şifrenizin tahmin edilmesi riskine karşı koruma sağlar. 

BURG Intro.RFID Kartlı Mobilya Kilidi

Intro RFID

Şık ve ergonomik tasarımı ile Intro.RFID, çoklu ve özel kullanıcı modlarına sahiptir. Dış üniteden pil değişimi ve micro-USB girişi ile pil bitmesi durumunda acil şarj imkanı sunar. 

BURG Keypad Outdoor Şifreli Mobilya Kilidi

Keypad

IP54 koruması sayesinde su, kum, toz ve nemden etkilenmeyen Keypad Outdoor, dış ortamlar için üretilmiştir. Sahil, havuz, spa ve bir çok alanda güvenle kullanılabilir. Ayarlanabilir çeşitli modlara ve 45.000 çalışmalık uzun pil ömrüne sahiptir. 

BURG Master Pro Gizli Bölme Kilidi

Master Pro

Gizli bölmeler için tasarlanan Master Pro, dış yüzeyden asla fark edilmez. RFID kart doğru yere tutulmadıkça açılmaz. Yalnızca hafızaya kaydedilen kart ve kartlar ile kilitleme ve açma işlemi gerçekleştirir. Düşük güç modu ve alarm fonksiyonu ile sizi uyarır ve kilitli kalmaların önüne geçer. 

BURG Flexo.Code Elektronik Kilit

Flexo Code

999.999 farklı şifre kombinasyonu, 30.000 çalışma uzun pil ömrü, master şifre, ayarlanabilir çeşitli modlar ve iki farklı gövde tasarımı ile Flexo.Code, hem ahşap hamde metal mobilyalarda kullanılabilir. 

BURG Flexo.RFID Dolap Kilidi

Flexo RFID

İki farklı gövde tasarımı, master kart fonksiyonu ve 25.000 çalışma uzun pil ömrüne sahip Flexo.RFID, çoklu ve özel kullanıcı modlarına sahiptir. Birlikte kullanımlar için 10 adete kadar farklı kart tanımlanabilir. 

bottom of page